Vodilni Krčani nadigrali Črnomaljce

Rokometaši Črnomlja so v 16. krogu 1. B rokometne lige gostovali v Krškem in visoko favorizirani domačini so dali hitro vedeti, da jih zanima zgolj zmaga. Po treh minutah tekme so vodili že s 3:0, nato pa so pravi ritem ujeli tudi Črnomaljci in v 9. minuti zaostanek znižali le še na točko zaostanka (5:4). Sledil je nov nalet domačih, ki so vztrajno povečevali prednost in ta je ob polčasu znašala devet zadetkov (21:12).

Tudi v drugem delu igre so bili Krčani, ki so vodilni na lestvici, prepričljivo boljši nasprotnik. Najvišja prednost domačih je znašala šestnajst točk (32:16), ob koncu pa so Črnomaljci vendarle uspeli nekoliko ublažiti poraz in končni izid je bil 36:25.

RK KRŠKO - RK ČRNOMELJ 36:25 (21:12)
Strelci za Črnomelj: Goleš 6, Dokl 5, Stariha in Šterk po 4, Muhič 3, Malešič, Horvat, Matkovič po 1.

Vir: rokomet.net