Za nami je 4. Jurjev tek

V soboto, 23. 4. 2016, se je v Zdolah pri Krškem odvijal 4. Jurjev tek na 9 km. Zmagovalec razgibane trase je bil Boštjan Vimpolšek, član ŠD Posavje s časom 31:08.0. V ženski konkurenci je bila najhitrejša Lea Haler, AK Sevnica s časom 38:56.6. Teka se je udeležilo tudi 5 članov TKD Bela krajina. Matjaž Pintarič je v absolutni konkurenci zasedel 25. mesto, Iztok Movern pa 54. Tina Leščanec je v ženski konkurenci zasedla 4. mesto in zmago v kategoriji, Jasmina Jerčinovič je osvojila absolutno 17. mesto ter 3. mesto v kategoriji. Ivan Božičevič se je udeležil teka na 3.5 km, kjer je s časom 15:06.4 osvojil 5. mesto v absolutni konkurenci in 2. mesto v kategoriji.