Zadnji krog Samoborske zimske trail lige v letošnjem letu

Zadnji krog Samoborske zimske trail lige je bil v znamenju maškar. Mnogi tekači so tekli v kostumih in na tak način še popestrili že tako zanimiv dogodek.

Seveda tudi tokrat niso manjkali redni belokranjski udeleženci lige.

Beti Pintarič (Radio Odeon) si je s časom 37:48 na kratki progi pritekla 7. mesto v skupni razvrstitvi in 2. mesto v svoji kategoriji. Rezultati. Beti je tako po zaključku Samoborske lige tekmovanje zaključila na visokem 2. mestu!

Matjaž Pintarič (Radio Odeon) je bil tokrat hitrejši od Stanka Brozoviča in je s časom 1:00:20 zasedel skupno 9. mesto, v svoji starostni skupini je bil drugi. Po zaključku lige se je Matjaž v skupni lestvici uvrstil na 8. mesto.

Stanko Brozovič (darDom) je bil tokrat bolj počasen, a kljub temu je s časom 1:09:18 stopil na tretjo stopničko v svoji kategoriji, skupno pa je zasedel 22. mesto. Rezultati. V skupni razvrstitvi vseh 11-ih krogov je Stanko ligo zaključil na 4. mestu.

Vir: Stotinka