Badminton – področno tekmovanje

Novembra se je na šolskem tekmovanju iz badmintona sedem dijakov uvrstilo na področno tekmovanje, ki je potekalo včeraj na Gimnaziji Brežice. Najprej so se dijaki pomerili v ekipnem tekmovanju na katerem je naša šola med sedmimi dolenjskimi ekipami osvojila 4. mesto. Nato je sledilo posamezno tekmovanje, ločeno na kategorizirane in nekategorizirane dijake. Med dekleti (nekategorizirane) se je Helena Peršič uvrstila na peto mesto, Tjaša Muren na 11. in Katja Jankovič na 12. mesto. Pri dijakih (nekategorizirani) je Jure Hudelja osvojil naziv področnega prvaka, Blaž Ilenič si je priboril peto mesto, Dario Djuričić se je uvrstil na 16. in Tadej Brodarič na 23. mesto.

Dekletom in fantom iskreno čestitamo in jim želimo še veliko športnih dosežkov.

Vir: Srednja šola Črnomelj