Bela krajina : Zagorje - 1 : 1

Včerajšnja nogometna tekma med NŠ Bela krajina in NK Zagorje v 6. krogu Regionalne Ljubljanske lige je bila tudi dobrodelna. Obiskovalci tekme so z vstopnicami zbrali 577 € in NŠ Bela krajina je celoten znesek namenila v sklad za Krisa, ki potrebuje zdravilo v vrednosti 2,3 mio €.

Tekma se je končala z neodločenim izidom 1:1. Prva je povedla Bela krajina v 10 minuti z golom Denisa Dedića, gostje pa so v 9 minuti drugega dela igra izenačili z zadetkom Žige Fašinga in to je bil tudi končni rezultat srečanja.

Po 6. odigranem krogu je Bela krajina z desetimi točkami na 4. mestu RLL, medtem ko je Kolpa s 16-imi na vrhu lestvice.

Vir: MNZ Ljubljana / NŠ Bela krajina