Črnomaljci Grosupeljčanom dihali za vrat

Rokometaši Črnomlja so v 11. krogu 1. B Državne rokometne lige gostovali v Grosupljem in izgubili s 25:23 (13:8). Čeprav so vodili skozi celotno srečanje, so se morali Grosupeljčani za zmago kar potruditi, saj so se Črnomaljci zlasti v zaključku srečanja dobro upirali.

V prvem polčasu so se domačini izkazali zlasti v obrambi, kar kaže tudi rezultat. V drugem polčasu so vodstvo še povišali, nato pa so Črnomaljci stopili na plin in se favoriziranim domačinom približali. Kljub temu so Grosupeljčani v končnici na krilih vratarja Luke Magdalenića slavili z dvema zadetkoma prednosti, Črnomaljci pa še naprej ostajajo brez zmage.

RK Grosuplje – RK Črnomelj 25:23 (13:8)

Strelci za Črnomelj: Weiss 6, Stariha 4, Lozar 3, Malešič, Medic, Radojčič, Horvat po 2, Šterk in Jakofčič po 1.