Črnomaljci po borbeni igri priznali premoč Škofljičanom

Veselje Škofljičanov po koncu tekme, foto: @SDSkofljica

Rokometaši Črnomlja, ki so v preteklem krogu 1.B rokometne lige zabeležili prvo zmago, so tokrat v domači dvorani gostili Škofljico. Ta je po izenačenem in borbenem obračunu slavila s 30:34.

Gostje so po polovici prvega polčasa vodili že s petimi točkami naskoka (5:10), a Črnomaljcev to ni zmedlo, saj so se po delnem izidu 3:0 približali (8:10). Gostje so nato znova povedli in ekipi sta na odmor odšli ob razliki treh golov (14:17).

Škofljičani so na začetku drugega polčasa prišli do šestih zadetkov prednosti, a domačini se še enkrat več niso predali in do polovice drugega polčasa rezultat izenačili na 24:24. Po nekaj minutah igre »gol za gol« so rokometaši Škofljice v 56. minuti povedli s 27:31, kar se je izkazalo za odločilno prednost, ki je na koncu zadostovala za zasluženo zmago.

RK ČRNOMELJ - ŠRD ŠKOFLJICA PREKARNA PEČJAK 30:34 (14:17)
Najboljša strelca za Črnomelj: Medic 9, Jovanović 7

Vir: Rokomet.net