Kurtić še naprej polni mreže

Jasminu Kurtiću gre v Grčiji še naprej kot po maslu. Njegov Paok je včeraj gostil Lamio in slavil z 2:1. Za Solunčane, ki so bili izraziti favoriti, se srečanje sicer ni začelo obetavno, saj so v sedmi minuti že zaostajali, a jim je v 18. minuti uspelo izenačiti.

V drugem polčasu je na sceno znova stopil 32-letni Belokranjec, ki je v 64. minuti najprej udaril z levico, potem pa odbito žogo z desnico spravil za hrbet gostujočega vratarja in svoji ekipi prinesel zmago. Za Kurtića, ki je igral enajsto prvenstveno tekmo to sezono, je bil to peti ligaški gol. Paok v grški superligi trenutno zaseda četrto mesto.