Denis Jakša na radizelski progi tik pod vrhom

Po skoraj trimesečnem premoru se je včeraj v organizaciji ŠD MX Akademija Sašo Kragelj v Radizelu odvila tretja dirka državnega prvenstva. Na njej se je v najmočnejšem razredu znova izkazal Denis Jakša.

Vozniki v najmočnejših razredih MX2 in MX Open so štartali skupaj. V razredu MX2 je suvereno premoč pokazal avstrijski tekmovalec Simon Breitfuss, ki je prepričlljivo zmagal obe vožnji, na drugo mesto pa se je obakrat uvrstil Denis Jakša (AMD Kolpa MXS).

Marko Špehar (AMD Kolpa MXS) je bil v razredu MX Open 14.

Med veterani v starostni skupini 50 let je Gorazd Vidic zasedel deveto, Bojan Škufca (oba AMD Kolpa MXS) pa 10. mesto.