Grosupeljčani boljši od Črnomaljcev

Rokometaši Črnomlja so v 13. krogu 1.B rokometne lige gostovali v Grosuplju in izgubili z rezultatom 32:25. Prvi polčas je poskrbel za izenačen boj in prvi del igre se je končal z rahlo prednostjo domačih 17:15.

Na začetku drugega polčasa pa so Grosupeljčani zaigrali izvrstno v obrambi in po delnem izidu 6:2 v štirideseti minuti vodili že z osmimi zadetki prednosti. Črnomaljcem se do konca ni več uspelo približati in domačini so zadnjo tekmo letošnjega leta zanesljivo dobili s sedmimi goli razlike.

Črnomaljci se z zmago in devetimi porazi nahajajo na predzadnjem mestu prvenstvene lestvice.

RK Grosuplje – RK Črnomelj 32:25 (17:15)

Strelci za Črnomelj: Medic 8, Šterk, Muhič po 5, Stariha 4, Malešič, Horvat, Goleš po 1.