Kurtić znova mož odločitve

Jasmin Kurtić nadaljuje z izjemnimi predstavami v jesenskem delu grške superlige. V 15. krogu je dosegel dva zadetka ob zmagi Paoka nad Asterasom s 3:2 (1:1).

Solunčani so slavili po preobratu, saj so gostje že po 12. minutah igre prišli do vodstva. Paok je do izenačenja prišel ob koncu prvega dela po zadetku Akpoma, le nekaj minut po začetku drugega polčasa pa je za preobrat z najstrožje kazni poskrbel Kurtić. Po uri igre je Asteras uspel izenačiti na 2:2, v 89. minuti pa je ponovno udaril 32-letni Belokranjec, ki je bil še drugič uspešen z bele točke.

Kurtić je na 13 prvoligaških obračunih dosegel že devet zadetkov in se je z Lopezom iz Panathinaikosa ter El Arabijem iz Olympiacosa izenačil na vrhu prvenstvene lestvice strelcev. Paok na lestvici zaseda tretje mesto.