Ivančna Gorica v zimskih razmerah boljša od Kolpe

Včeraj je bil v 3. SNL - center na sporedu 21. prvenstveni krog. Z izjemo dveh tekem (v Ljubljani in Ivančni Gorici), so bile zaradi slabih vremenskih razmer prestavljene prav vse. Kolpa je tokrat gostovala pri Ivančni Gorici, vodilni ekipi lige in žal izgubila z 1:4. Ivančani so že v prvem polčasu prišli do treh golov prednosti, v drugem pa so zgolj potrdili zmago. Za Kolpo je na tekmi, ki je trajala zgolj 60. minut, edini zadetek z lepim strelom z vrha kazenskega prostora dosegel Matic Sašek. Pri rezultatu 4:1 za domače in posvetu z obema kapetanoma, je glavni sodnik tekme Nejc Kajtazovič v 60. minuti zaradi nevzdržnih razmer za igranje nogometa odpiskal konec obračuna. Ker sta bili odigrani dve tretjini tekme, kar je po pravilih dovolj, je uradni rezultat 4:1.