Kurtić nemočen proti Ronaldu in druščini

V 32. krogu italijanskega prvenstva je Jasmin Kurtić, ki se s Parmo krčevito bori za obstanek, z 1:3 klonil proti Juventusu Cristiana Ronalda. 32-letni Kanižaričan je odigral celotno srečanje.

Juventus je šele v drugem polčasu strl odpor Parme. Gostje so povedli v 25. minuti po natančno izvedenem prostem strelu Gastona Brugmana. Stara dama je tik pred odhodom na odmor izenačila prek Alexa Sandra. Brazilski bočni branilec se je v drugi minuti drugega polčasa znova vpisal med strelce, končni izid pa je postavil Matthijs de Ligt v 68. minuti z glavo po podaji iz kota. Parma je na predzadnjem mestu lestvice, Juventus pa zdaj zaostaja le še točko za Milanom.