Lokostrelci odlično nastopili na državnem prvenstvu

V soboto je v Podturnu pri Dolenjskih Toplicah v organizaciji Lokostrelskega društva Dolenjske Toplice, potekalo državno prvenstvo v lokostrelski disciplini 3D. Državno prvenstvo je prineslo veliko uspehov tudi članom Lokostrelskega društva Legende Kolpe pod vodstvom Bogdana Sopčiča.

Maruša Šega je v kategoriji deklet mlajše od 18 let z golim lokom osvojila naslov državne prvakinje.

Maj Butala je v kategoriji dečki mlajši od 15 let z golim lokom osvojil naslov državnega prvaka.

Manca Šega je v kategoriji deklet mlajše od 15 let z golim lokom osvojila mesto podprvakinje.

Jerneja Udovč je v kategoriji deklet mlajše od 21 let z golim lokom osvojila mesto podprvakinje.

Vojko Petje pa je v kategoriji starejši od 50 let s tradicionalnim lokom osvojil šesto mesto.