Martin Kramarič igralec tekme

Martin Kramarič nadaljuje z odličnimi predstavami v dresu ruskega prvoligaša Soči. 25-letni vezist je bil z dvema zadetkoma in podajo ključni mož svoje ekipe ob visoki domači zmagi nad Rostovom s 4:0.

Belokranjec je v 16. minuti zadel za 1:0, v 28. minuti je podal za drugi gol, v 69. minuti pa je z novim zadetkom vodstvo Sočija povišal na 3:0. Z briljantno predstavo si je nekdanji član ljubljanskega Brava prislužil nagrado za najboljšega igralca tekme, spletni portal SofaScore pa mu je namenil izjemno oceno 9,1.

Kramarič ima po treh odigranih tekmah v ruski elitni ligi v statistiki zabeležene tri zadetke in podajo, na lestvici najboljših strelcev pa si deli drugo mesto.