Matko podal in zadel za zmago Celja

Nogometaši Celja so v tekmi 4. kroga Prve lige Telemach premagali Rogaško z 2:0 (0:0). Aljoša Matko je bil vpleten pri obeh zadetkih Celja, ki so v vodstvo prišli v 59. minuti. Akcijo je na desni strani začel Matko, Edmilson je podaljšal do Ikwuemesija, ta pa je spretno iz bližine s peto premagal Baždarića.

Po vodstvu so Celjani nekoliko spustili ritem, pravih priložnosti ni bilo več veliko. A v 85. minuti so domači odločno udarili še drugič, Matko je s kakšnih 14 metrov z desne strani neubranljivo streljal pod prečko vrat nemočnega Baždarića ter dokončno določil dvoboj.