Matko zadel proti Radomljam

Nogometaši Celja in Kalcerja Radomelj so se v 29. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0). Svoj šesti gol v sezoni je dosegel Aljoša Matko.

Tekma v Celju se je začela kar živahno, so pa v 15. minuti grofje zasluženo povedli. Po kotu z desne strani je David Zec streljal z glavo, Emil Velić je žogo odbil, a le do Aljoše Matka, ki jo je iz bližine poslal v mrežo. 23-letni Črnomaljec v dresu Celja je bil nevaren tudi v 68. minuti, a je dvoboj z gostujočim vratarjem Velićem dobil slednji.

Radomljani so izenačili v 50. minuti, potem ko so domači branilci premalo odločno pokrivali Madžida Šošića pred svojimi vrati, kar je igralec Radomelj brez težav unovčil za 1:1.