Metliški rokometaši poročajo

V tem tednu so se člani RK Metlika pomerili z nasprotnikom iz Logatca. Že od samega začetka tekme so naši prevzeli pobudo in nasprotniku vsilili svoj način igre. Z močno obrambo in učinkovitim napadom so si do konca polčasa uspeli izboriti razliko 6-ih golov, rezultat je bil 20 : 14.
V drugi polčas so igralci RK Metlika vstopili še bolj motivirani. V 14-ih minutah drugega polčasa so uspeli popolnoma nadigrati nasprotnika z delnim izidom 12 : 2. Tako so nadaljevali vse do konca in tekmo zaključili z rezultatom 37 : 26. Najboljši strelci tekme so bili Gašper Pečarič z 11-imi zadetki, Žiga Hutar s 7-imi zadetki in pri gostih Gašper Hočevar z 10-imi zadetki. Z odlično predstavo se je izkazal tudi golman domačih Damijan Radoš.

Rezultate ostalih selekcij najdete v priponki spodaj.