Minuli konec tedna 3 gostovanja ŽKK Črnomelj

Ta konec tedna nam je pripravil tri gostovanja. Najprej so se na pot odpravile košarkarice v kategoriji U-13. V Šmarju pri Jelšah smo odigrali pokalno srečanje ter ga izgubili 38:20 (7:2;6:8;10:2;15:8). Tako smo letos tekmovanje v Mini pokalu mladih končali že v 1. krogu.

Kadetinje so gostovale v Litiji ter izgubile 61:52 (14:6;11:11;16:12;20:23). Igrali smo toplo-hladno in v zaključku tekme ublažili poraz.

Včeraj smo gostovali s selekcijo U-15 v Ljubljani pri Akson Iliriji. Po neverjetni 1. četrtini, ko smo dosegli 29 točk, smo v nadaljevanju igrali slabše, ko pa je zmanjkalo sape smo v zadnji četrtini dobesedno razpadli. Smo pa zadeli 9 trojk in zadovoljivo izvajali proste mete.

To soboto nas čaka prva tekma v domači dvorani, ki pa bo zaprta za javnost. V goste prihaja novomeška Krka.

Vir: ŽKK Črnomelj