Mlajše selekcije NK Kolpa poročajo

3. liga starejši dečki MNZ Ljubljana

KOLPA - Termit Moravče (1:1) 2:2

Na tekmi, kjer so naši fantje pokazali dobro igro, smo videli 4 zadetke. Za Kolpo sta vsak po en zadetek dosegla Val Vipavec in David Štajcer . Ekipa iz tekme v tekmo lepo napreduje, že danes pa bo gostila zaostalo tekmo 1. kroga, saj v Podzemelj prihaja ekipa Hermesa iz Ljubljane. Tekma se je pričela 16:30. Še vedno vabljeni!

Mlajši dečki 1.liga

Brinje - KOLPA (3:0) 4:0

Mlajši dečki so svojo tekmo odigrali v Grosupljem in izgubili. Na težkem gostovanju so že v 1. polčasu prejeli tri zadetke. V drugem polčasu pa so nekoliko dvignili nivo igre in do konca uspeli nekoliko bolj parirati favoriziranemu nasprotniku.

Cicibani U11

Extrem - KOLPA

Najmlajša selekcija, ki je bila ta konec tedna aktivna je bila selekcija U11. Gostovali so v Ribnici in prikazali vzpodbudno predstavo. Čeprav so kar nekaj let mlajši od svojih nasprotnikov, pa tega na igrišču ni videti. S svojo igrivostjo so navdušili tako starše kot trenerja.
Rezultat se pri tej selekciji še ne beleži!

Vir: ŠD NK Kolpa