V Črnomlju občinsko in področno prvenstvo v nogometu za mlajše učence

V športni dvorani Loka v Črnomlju je 13. februarja potekalo občinsko prvenstvo v nogometu za mlajše učence. Udeležile so se ga ekipe iz štirih belokranjskih osnovnih šol. Naslova občinskega prvaka se je veselila ekipa mlajših učencev OŠ Loka Črnomelj, ki si je s tem zagotovila nastop na področnem prvenstvu. Premagala je drugouvrščeno ekipo OŠ Mirana Jarca z rezultatom 3:1 in tretjeuvrščeno ekipo OŠ Dragatuš z rezultatom 4:1, premoč pa je morala priznati učencem iz Semiča (0:2), ki so na koncu osvojili četrto mesto. Najboljša strelca turnirja sta bila Boby Jay Molek (OŠ Mirana Jarca) in Erik Šarič (OŠ Loka).

Na področnem prvenstvu v malem nogometu za mlajše učence, ki je 15. februarja prav tako potekalo v športni dvorani Loka v Črnomlju, so gostitelji zasedli končno 7.-9. mesto. Mlajši učenci OŠ Metlika so se uvrstili na 4.-6. mesto.

Prvo mesto je osvojila OŠ Trebnje, ki je v finalu premagala OŠ Drska. Tretja je bila ekipa OŠ Center.

Vir: OŠ Loka Črnomelj, Športna zveza Črnomelj