Pomembna točka članov Kolpe v Trbovljah

Na pomembni članski tekmi proti v Rudarju v Trbovljah je bilo v rezultatskem smislu zelo napeto vse do samega konca tekme.

Povedli so domačini v zgodnji fazi srečanja, kmalu je izenačil Darjan Spudić, v začetku drugega polčasa pa je iz pravilno dosojene enajstmetrovke naše fante v vodstvo popeljal kapetan Jože Pezdirc. Vodstvo so Kolpaši držali vse do 85. minute, ko so domačini izenačili na končnih 2 : 2.

Zasluženo osvojena točka pri "knapih" na lestvici NK Kolpa uvršča na 11. mesto, kar bi v tem trenutku zadostovalo za nadaljevane igranja v 3. ligi tudi v sezoni 2017/2018.

Do konca prvenstva so še tri tekme, in sicer z Velesovim in Komendo doma ter z Brinjem v gosteh.

Prva tekma je že v nedeljo, 14. maja ob 17.30 v Športnem parku v Podzemlju, ko v goste prihaja neposredni konkurent NK Velesovo.

Vir: ŠD NK Kolpa