Poraz metliških rokometašev v gosteh

Sevnica je v soboto v svoji dvorani prekinila niz treh zaporednih zmag metliške članske ekipe. Metličani so z okrnjeno ekipo začeli nekoliko slabše, v 10. minuti so si domači že priigrali prednost štirih zadetkov (8:4). Po začetni nezbranosti so se igralci RK Metlika nekoliko zbrali in znižali na gol zaostanka (11:10). Zadnjih nekaj minut je bilo zopet v znamenju domačinov, ki so po štirih zaporednih zadetkih postavili rezultat polčasa 15:11.

V drugem polčasu je sledila podobna slika kot v prvem; s številnimi tehničnimi napakami in zgrešenimi streli gostujoče ekipe. Tekma se je končala z rezultatom 27:22. Najboljša strelca metliške ekipa sta bila Žiga Hutar (5) in Gašper Pečarič (6).

Naslednji konec tedna Metličani pričakujejo trenutno vodilno ekipo Mokerc Ig. Fantje, glave gor in novim zmagam na proti!

Vir: RK Metlika