Poročilo s svetovnega prvenstva, Abu Dhabi

V Abu Dhabiju, vdruženih Arabskih Emiratih, je od 29. oktobra do 8. novembra potekalo svetovno prvenstvo v ju-jitsu. Loti Čufer je nastopala med mladinkami do 57 kilogramov. V prvi borbi se je srečala z Grkinjo in jo suvereno premagala. Nato je po slabi predstavi izgubila s Tajko. Za vstop v mali finale je premagala še Grkinjo in Nemko. V borbi za tretje mesto se je nato srečala s Francozinjo, ki je prav tako nosilka medalj s svetovnih prvenstev. Loti je z lepim metom in davljenjem borbo predčasno zaključila in si priborila stopničke. Na tekmovanju je nastopilo več kot 1400 tekmovalcev iz 66 držav. Cilji, v letošnji sezoni, so z medaljo osvojeni.

Zahvalili se bi tudi sponzorjem, ki so nam omogočili priprave in udeležbo na tekmovanju. To so Avtohiša Vrtin d.o.o. , Šola Vožnje Motovv, Šenica – Sen, Emv Vrščaj, Akrapovič d.o.o.