Pregled rezultatov metliških rokometašev

Članska ekipa RK Metlika je včeraj odigrala prvo domačo tekmo v tej sezoni. Začetek tekme ni bil najboljši, bilo je preveč zgrešenih strelov in gostje so povedli v 22. minuti že z 10 : 16. Metličani so do polčasa uspeli prednost gostov malo zmanjšati, rezultat polčasa je bil 14 : 18.

V drugem polčasu so se fantje bolj zbrali in z dobro obrambo in hitrimi protinapadi rezultat v 37. minuti izenačili na 22 : 22. Do konca tekme sta bili ekipi enakovredni in tekma se je končala z rezultatom 33 : 33.
Najboljša strelca za Metliko: Gašper Dokl (12), Žiga Hutar (11).

Včeraj so tekmo v Ivančni Gorici odigrali starejši dečki A RK Metlika. Rezultat je bil 33 : 24 za ekipo RK Sviš Ivančna Gorica.

Starejše deklice A RK Metlika so tekmo odigrale v Ljubljani pri ekipi RK Ljubljana. Tudi tukaj je bil rezultat ob koncu tekme v korist domače ekipe. RK Ljubbljana : RK Metlika - 33 : 29.

Vir: RK Metlika