Prva tekma in prva zmaga Kolpe

Članska ekipa NK Kolpe je včeraj v 1. krogu Regionalne ljubljanske lige dosegla prvo zmago v letošnji sezoni. Z visokih 6:0 je padla Jevnica.

Pred številčnimi gledalci, ki so prišli vzpodbujat domače igralce, je prvi polčas minil brez zadetkov (0:0). V drugem polčasu so nogometaši Kolpe "dodali plin" in gostom nasuli kar 6 zadetkov. Odlično ekipno delo je bilo nagrajeno z zmago. Blestel je Žiga Kočevar, ki je dosegel kar tri zadetke, Vid Žagar, Jure Hudelja in Aleš Kirin pa so dosegli vsak po en gol.

Hvala gledalcem za podporo na tekmi in da ste se odzvali v tako velikem številu.

Vir: ŠD NK Kolpa