RK Črnomelj z zmago v gosteh

Veselje v slačilnici po včerajšnji zmagi nad Sevnico. Domačini so se prikazali v borbeni predstavi tako, da so imeli črnomaljski rokometaši veliko težav v napadu, saj so v prvih 15 minutah dosegli samo dva gola res pa je, da so v tem času prejeli samo štiri zadetke. Prvi polčas se je končal z rezultatom 11:11.

V drugem polčasu pa so člani RK Črnomelj takoj povedli in držali vodstvo do konca tekme čeprav so domačini dvakrat izenačil,i za kaj več pa jim je zmanjkalo moči. Končni rezultat tekme je bil 23:26.

Pohvale domačinom za borbeno in nepopustljivo igro do konca tekme. Tokrat je bil najboljši strelec v vrstah Črnomlja Črtomir Ogulin s 7 zadetki, 5 pa jih je dodal še trenutno najboljši strelec v sezoni Marko Štrucelj.

Vir: RK Črnomelj