RK Metlika : RK Velika Nedelja - 37 : 30

Članska ekipa se je v soboto pomerila z ekipo Velike Nedelje in suvereno zmagala. Razlika ob polčasu je znašala že +8 (21:13). V drugem polčasu je trener veliko menjal in dal priložnost tudi drugim fantom, katerim je uspelo tekmo varno pripeljati h koncu. Končni rezultat je znašal 37:30.

Mladinci so v nedeljo proti ekipi iz Trbovelj po 30 minutah vodili s 6 zadetki prednosti, a se je gostom uspelo vrniti, imeli so celo zaključno 7-metrovko za zmago, vendar je prišlo le do delitve točk.

Jutri ste vabljeni na pokalni derbi med člansko ekipo Metlike in sosednjim Črnomljem. Pomagajmo fantom, da se prvič prebijejo v 1/8 finala tega tekmovanja!

Vir: RK Metlika