Rudi Požeg Vancaš z izvrstno predstavo (video)

Rudi Požeg Vancaš, ki je junija letos po odhodu iz Kopra oblekel dres novopečenega madžarskega prvoligaš Diosgyor, je hitro poskrbel za svoj prvenec v OTP Bank ligi. 29-letni krilni napadalec je z izjemno predstavo prispeval levji delež k prvi zmagi svojega moštva v tej sezoni (2:4).

Belokranjec se je na gostovanju pri ekipi Mezokovesd izkazal že v 4. minuti, ko je s kota lepo podal za prvi zadetek gostov. V 35. minuti pa je poskrbel tudi za svoj prvenec v novem dresu, saj je zadel za povišanje vodstva (0:2). Piko na i svoji odlični predstavi je Požeg Vancaš postavil v 69. minuti z novo podajo pri zadetku rdečih.