Tokrat na Samoborski zimski trail ligi štirje Belokranjci

Minuli konec tedna je potekal že 5. krog Samoborske zimske trail lige, katere so se udeležili trije belokranjski tekači.

Beti Pintarič (Radio Odeon) je tekla na 4,4 km razdalji in si s časom 37:31 pritekla 4. mesto v absolutni konkurenci, čas pa je zadostoval za 2. mesto v njeni starostni kategoriji (rezultati).

Na 9 km tek so se podali Stanko Brozovič (darDom), Matjaž Pintarič (Radio Odeon) in Andrej Plut.

Najhitrejši med njimi je bil Stanko, ki je s časom 52:57 zasedel 4. mesto v absolutni in 3. mesto v svoji kategoriji. Matjaž je s časom 1:01:16 zasedel skupno 16. mesto, v svoji kategoriji je bil peti. Andrej pa se je uvrstil na absolutno 37. mesto in na 4. mesto v svoji starostni kategoriji s časom 1:11:12 (vsi rezultati so TUKAJ).