Trije Belokranjci na Samoborski zimski ligi

Tretjega kroga Samoborske zimske trail lige so se minuli konec tedna udeležili trije belokranjski tekači.

Beti Pintarič (Radio Odeon) je na 4,4, km dolgi progi (140 metrov višinske razlike) s časom 39:01 zasedla odlično 4. mesto v absolutni konkurenci in 2. mesto v svoji kategoriji.

Rezultate lahko preverite TUKAJ.

Matjaž Pintarič (Radio Odeon) in Stanko Brozovič (darDom) sta se podala na 9-kilometrski trail, ki je imel tudi 560 metrov vzponov in 491 metrov spustov.

Matjaž se je s časom 1:00:59 uvrstil na visoko 10. mesto v absolutni konkurenci, v svoji starostni kategoriji pa je prav tako stopil na drugo stopničko.

Tudi Stanko je v svoji konkurenci osvojil 2. mesto, v skupi razvrstitvi je bil s časom 1:06:24 na 20. mestu.