Uspešen nastop mladih gimnastičark

V Gimnastičnem centru Ljubljana je včeraj potekal Pokal Slovenije v moški in ženski gimnastiki v organizaciji Gimnastične zveze Slovenije. Za nas je bolj zanimiv ženski del tekmovanja, saj so v njem sodelovale tri gimnastičarke iz Črnomlja; sestri Vita (3.st) in Katja Prijanovič (4.st) ter Brina Riznič (3.st). Vse tri so članice novomeškega gimnastičnega kluba Gym.

Dekleta so se odrezala več kot odlično, saj je Vita Prijanovič v svoji kategoriji zmagala in osvojila Pokal Slovenije 2017. Poleg tega je Vita skupaj z Gajo Lalič, Nejo Rifelj in Brino Riznič osvojila še 3. mesto v ekipni konkurenci.