Velika zmaga mlajših dečkov (B) RK Metlika nad novomeško Krko

Mlajši dečki B rokometnega kluba Metlika so se v prvenstvenem obračunu spopadli z MRK Krka, s katero si trenutno delijo prvo mesto na lestvici. Tekma je potekala v Športni dvorani Metlika, fantje in dekleta pa so že od samega začetka poskrbeli za in borben rokomet. Celoten prvi polčas je bila tekma izenačena, vse do samega zaključka, ko so Metličani povedli za gol in postavili rezultat prvega dela, 11:10. Tudi drugi polčas je bil zelo napet in izenačen, tako da so gledalci spremljali razburljivo končnico, v kateri so bili srečnejši metliški rokometaši in na koncu slavili zmago z dvema goloma razlike (25:23). Fantje in dekleta se v zadnjem krogu polfinalne B skupine odpravljajo v Koper.

Vir: RK Metlika