Zadetek in vratnica Kramariča

Martin Kramarič, foto: NK Bravo

Nogometaši Celja, Brava in Kopra so polfinalisti nogometnega pokalnega tekmovanja NZS, pokala Pivovarne Union.

Bravo je po strelih z bele pike v gosteh ugnal Muro s 3:2. V Murski Soboti se je prvi polčas končal z 1:1. Vodstvo je Ljubljančanom v 26. minuti priigral Martin Kramarič, ko je po kotu žogo s slabih desetih metrov poslal pod prečko, za Muro, državnega prvaka in pa pokalnega iz sezone 2019/20, pa je izenačil Kozar v 42. minuti. Malce pred koncem polčasa je bil Kramarič blizu drugemu zadetku, a je z roba kazenskega prostora zadel vratnico. Drugi polčas ni prinesel spremembe izida in ker tudi po podaljšku ni bilo odločitve, so sledile enajstmetrovke, kjer so bili uspešnejši Ljubljančani.

Koper je bil v Ljubljani z 1:0 boljši od Olimpije, za katero je Michael Pavlović igral do 34. minute.