ŽKK Črnomelj : ŽKK Cerknica - 70:43

Včerajšnji praznični dan je bil uspešen za dekleta ŽKK Črnomelj v selekciji U-15. V derbiju skupine B2, ki bi že lahko odločal o prvem mestu, so premagale vrstnice iz Cerknice z rezultatom 70:43. Prvi polčas je bilo srečanje dokaj izenačeno. Pomembnost tekme je botrovala številnim napakam na obeh straneh. Domačinke so si kljub temu priigrale prednost štirih točk. Po trenerjevem monologu v slačilnici pa je v drugi polčas stopila bolj odločna domača vrsta. Osebni strelski rekord (28 točk) je dosegla Špela Šterk, pridno pa so ji sledila ostala dekleta v rotaciji in dvomov o zmagovalcu je bilo konec že po tretji četrtini.

V nedeljo ob 13. uri igra ista ekipa v domači dvorani srečanje proti ekipi Koš Primorska. Podprite naše punce v čim večjem številu!
Isti dan bo potekal v domači dvorani tudi turnir v kategoriji U-13. Prvo srečanje Črnomelj : Litija bo ob 9. uri.

Vir: ŽKK Črnomelj