Balkovec podal za vodstvo in slavil veliko zmago

Sinoči je v turški Super ligi Fatih Karagümrük Jureta Balkovca gostoval pri vodilnem Bešiktašu in zmagal z 2:1.

Gosti so povedli v 39. minuti, ko je po bliskovitem protinapadu Balkovec s strani lepo podal Bertolacciju, ki je nato žogo iz neposredne bližine hladnokrvno pospravil v mrežo. Favorizirani domačini so izenačili v 54. minuti, a se gosti, ki so od 77. minute zaradi drugega rumenega kartona igrali z igralcem manj, niso predali. Zmago je Karagümrüku v 80. minuti prinesel Borini z izjemnim volejem z roba kazenskega prostora.

26-letni Belokranjec je odigral celotno srečanje, njegovo moštvo pa se trenutno nahaja na 8. mestu prvenstvene lestvice.