Pavlović v finalu pokala, Kurtić poražen

Belokranjec Michael Pavlović je biser Olimpije (foto: @nkolimpija)

Olimpija je prvi finalist letošnjega slovenskega pokala. Ljubljančani so v polfinalu v gosteh premagali Domžale z 1:0 z golom kapetana Timija Maxa Elšnika. Trener zelenih Stankovič je prvokategorniku Michaelu Pavloviću, ki je prve nogometne korake naredil v Kolpi iz Podzemlja, tokrat namenil počitek. Olimpija je v drugem polčasu stopnjevala ritem, v igro je v 63. minuti vstopil tudi 19-letni bočni branilec iz Bele krajine in skupaj z ostalimi menjavami poživil igro zelenih, ki so premoč kronali v 70. minuti.

Nesrečen poraz Kurtićeve Parme

V 36. krogu Serie A je Lazio izpadlo Parmo Jasmina Kurtića porazil z 1:0 z golom Cira Immobileja v 95. minuti. Favorizirani Rimljani so se mučili, gostje, za katere je Kurtić odigral celotno srečanje, so dvakrat zadeli vratnico.