Bela krajina : Svoboda Kisovec – 1 : 2

V 3. krogu Regionalne Ljubljanske lige je domača ekipa NŠ Bela krajina gostila ekipo Svobode Kisovec.

Kljub prvem zadetku gostov z golom Žana Poglajena v 13. minuti , se je domača ekipa vrnila z zadetkom Marka Ferfolje v 23. minuti. Tako se je polčas zaključil z neodločenim izidom; z enim zadetkom na vsaki strani.

V drugem delu tekme so gosti v 54. minuti znova izkoristili nezbranost domače ekipe in povedli z zadetkom Anžeta Drgana. Zatem je domača ekipa do konca tekme pritiskala na obrambo gostujoče ekipe, vendar so se gosti uspešno branili in tekma se je končala z rezultatom 1:2.

Fotogalerijo si lahko ogledate s klikom na vir spodaj, ravno tako lahko na spletni strani kluba prisluhnete izjavam obeh trenerjev.

Vir: Nogometna šola Bela krajina