Belokranjci na 8. teku Videm-Dobrepolje

Minulo soboto je potekal predzadnji tek v tekmovanju za pokal Vzajemne "Teki Dolenjske". Tek Videm-Dobrepolje je bil tokrat prvič del Tekov Dolenjske, je bil pa to drugače že osmi občinski tek po vrsti. Tudi na tem teku nas je bilo kar nekaj Belokranjcev, med uspešnejšimi ponovno Barbara Matakovič (Radio 1 Odeon) in Mihaela Težak (TKD Bela krajina), ki sta se v svoji kategoriji povzpeli na 2. oziroma 3. stopničko in pa veteran Dennis Wraight z Belčjega Vrha (Društvo Marathon Novo mesto), ki je na mednarodnih stopničkah zasedel 2. mesto (prvi je bil Američan, tretji Slovenec). Od belokranskih tekačev so se, poleg že naštetih, 10-kilometrske preizkušnje udeležili še Aleks Weiss (Fit klub), Ivan Božičevič, Aleksander Riznič (Radio 1 Odeon), Leon Bezlaj (Semič) in Josip Petruša iz Črnomlja. Organizator teka, ŠD Dobrepolje, je na svojem profilu objavilo tudi posnetek štarta (TUKAJ) in podelitve medalj (TUKAJ).

Zadnji tek v pokalu Vzajemne, ki šteje med Teke Dolenjske bo v nedeljo v Bušeči vasi.