Belokranjski atleti odlični na mitingu Mladi upi

Odlični nastopi naših atletov na mitingu Mladi upi atletike Domžale. Nina Petković je v teku na 200 metrov premagala vso konkurenco in se uvrstila na najvišjo stopničko deklic U14 in s tem napovedala boj za naslov državne prvakinje. Odlično je nastopila tudi na 100 metrov, kjer se je v starejši starostni kategoriji uvrstila na 2. mesto (U16). Odlično je na 100 metrov nastopila tudi Jana Govednik, ki je v svoji paradni disciplini teku na 300 metrov postavila tudi svoj osebni rekord. Med dečki sta klub uspešno zastopala Enej Per in Nejc Malerič. Nejc je postavil svoj osebni rekord na 60 metrov, ki ga je izboljšal kar za sedem desetink. Enej vajen stopničk se je v metu vortexa uvrstil na tretje mesto in osvojil bron. V teku na 60 m je postavil nov osebni rekord in postavil enega najboljših časov v svoji starostni kategoriji v državi. Čestitke vsem nastopajočim atletom. Nadaljujemo s trdim delom!

Vir: Atletski klub Bela krajina