Člani Kolpe z zmago, U13 pa s porazom

Članska ekipa Kolpe je v soboto v Športnem parku Podzemelj odigrala prvo prvenstveno tekmo v spomladanskem delu sezone. Gostili smo ekipo NK Termit Moravče. Naša ekipa je imela skozi vso tekmo premoč na igrišču in pokazala nasprotni ekipi kdo je glavni na domačem terenu. Tako kot smo končali jesenski del sezone, smo odprli tudi nadaljevanje sezone, z zmago 3:1.
Strelca za Kolpo sta bila Matjaž Črnič (2x) in Jan Gorše.

Medtem je selekcija U13 prvič po zimskem premoru gostovala pri NK Radomlje. Prvi polčas smo odprli dobro in bili večino časa enakovreden nasprotnik. Potem pa je naša ekipa v zelo kratkem času prejela tri zadetke in igra se je začela podirati v vseh pogledih. Polčas smo zaključili z rezultatom 4:0. V drugem polčasu so domačini zmago le še potrdili in tekma se je končala s porazom naše ekipe 7:1.