Krim Olimpija boljša od RK Črnomelj

V 17. krogu 1. B DRL so rokometaši RK Črnomelj gostili ekipo Krim - Olimpije in visoko izgubili z rezultatom 28:38.
Tokrat niso bili enakovreden nasprotnik ekipi iz Ljubljane, saj so gostje domačo ekipo že v prvem polčasu visoko nadigrali in dosegli 22 zadetkov.
Črnomlju igra nikakor ni stekla, saj so dopuščali gostom preveč prostora v obrambi, v napadu pa delali veliko nepotrebnih napak, kar so gostje izkoristili in dosegali lahke gole iz protinapadov.
V drugem polčasu so domačini nekoliko popravili igro v napadu, vendar to ni bilo dovolj, da bi preprečili visok poraz.

Domača ekipa mora sedaj iskati priložnost za zmago že na naslednji tekmi ki bo v petek v Brežicah.
Za domače so zadetke dosegli: Marko Štrucelj 5, Uroš Mihelič in Dino Štrucelj 4, Gregor Stariha in Rudi Slobodnik 3, Žan Pezdirc, Žiga Lozar, Črtomir Ogulin in Anže Weiss Anže po 2 in Bor Jerman1 zadetek.

Vir: RK Črnomelj