Martin Kramarič do četrtega zadetka v sezoni

Ruski prvoligaš Soči je po kar šestih zaporednih porazih danes z visoko zmago na gostovanju proti Uralu prekinil črno serijo. Nogometaši iz olimpijskega mesta so bili boljši s kar 1:4 (1:3), med strelce pa se je znova vpisal tudi Martin Kramarič.

Gosti so že v prvem polčasu trikrat zatresli mrežo Urala, pod tretji gol pa se je v 34. minuti podpisal prav 25-letni Belokranjec, ki je lepo sprožil od daleč in s strelom po tleh premagal domačega vratarja.

To je bil Kramaričev četrti ligaški zadetek v sezoni, s čimer ostaja najboljši strelec Sočija. Slednji kljub zmagi po dvanajstih tekmah ostaja na začelju lestvice prve ruske lige.