NK Kočevje : NK Kolpa - 3 : 2

V petek je bila v Kočevju odigrana druga članska pripravljalna tekma.

Videli smo zanimivo tekmo v kateri bi si lahko Kolpaši v prvem polčasu nabrali izdatnejšo zalogo za drugi del tekme, a so naši napadalci s svojimi številnimi nenatančnimi zaključki, dodobra "razbranili" domačega vratarja.
Po vodilnem zadetku domačinov iz prostega strela, sta v finišu prvega polčasa za Kolpo zadela najprej Vid Žagar, iz učinkovito izvedene kontre, prav ob koncu prvega dela pa je Matic Sašek z odmerjenim udarcem z roba kazenskega prostora povedel Kolpo v vodstvo z 2 : 1, tako, da je prvi del srečanja zasluženo pripadel gostom.
V drugem delu tekme se je tehtnica v igri, za razliko od prvega dela, ko so prevladovali gostje, prevesila na stran domačinov. Plod večje posesti žoge domačih so bile njihove priložnosti iz katerih sta padla dva zadetka, tako da je zmaga naposled le ostala v Kočevju.
V nedeljo, 6. avgusta, bo Kolpa v Karlovcu ob 18. uri odigrala tretje pripravljalno srečanje z NK Ilovac.

Vir: ŠD NK Kolpa