Pomembna zmaga Kolpe v gosteh

Članska ekipa NK Kolpa je v 19. krogu MNZ lige včeraj gostovala pri OŠ Olimpija Ljubljana in vknjižila pomembno zmago z rezultatom 0:1 (0:0).

Belokranjci so se z Ljubljančani v tej sezoni pomerili že večkrat in vsakič je bila tekma zelo zahtevna. Tudi tokrat ni bilo nič drugače, svoje pa je prispevalo še razmočeno igrišče. Prvi polčas sta ekipi končali brez zadetkov. V drugem polčasu pa je odličnemu strelcu Kolpe Alešu Kirinu v 60. minuti uspelo doseči že 19. gol v letošnji sezoni, kar je bil tudi končni izid tekme.

Za nogometaše Kolpe je bila to pomembna zmaga, saj so se z njo ponovno povzpeli na visoko drugo mesto lestvice.

Čestitke ekipi in trenerju ter uspešno na naslednji tekmi!

Vir: NK Kolpa