Pregled odigranih tekem NK Kolpa

SELEKCIJA U13 (LJUBLJANA) - Ilirija : KOLPA (6:0)

Mlajši dečki so tokrat svojo tekmo odigrali v Ljubljani, kjer so gostovali pri tamkajšnji Iliriji. Še v prvem polčasu so se naši mladi nogometaši dobro kosali s svojimi nasprotniki, ob koncu tekme, pa so nekoliko popustili in domačinom dovolili, da so jih premagali z nekoliko višjo razliko. Naslednjo tekmo bodo naši odigrali v nedeljo, v Podzemlju, proti ekipi z Vrhnike.

SELEKCIJA U15 (LJUBLJANA) - Slovan : KOLPA (4:2)

Starejši dečki so po domači zmagi nad Dolom tokrat gostovali na Kodeljevem pri Slovanu. Domačini so skozi celotno srečanje vodili, naši so dvakrat prišli na gol zaostanka, vendar je za izenačenje zmanjkalo nekoliko moči in tako so naši domov odšli s porazom. Zadetka sta dosegla Kristjan Penica in Val Vipavec. Naša ekipa je trenutno na 7. mestu lestvice.

SELEKCIJA U19 (PODZEMELJ) - KOLPA : Ihan (3:0) b.b.

Mladinci tokrat svoje tekme niso odigrali. Gostje iz Ihana so na zelo nešporten način, nekaj minut pred tekmo, odpovedali svoj prihod. Tekma bo registrirana, podobno kot pred tedni članska, z rezultatom 3:0 za naše mladince. Tako so vpisali nove tri točke in ostajajo prvi favoriti v boju za prvo mesto, v konkurenci 2. lige MNZ Ljubljana.

ČLANI (PODZEMELJ) - KOLPA : Interblock (0:4)

Člani so tokrat doma gostili ekipo Interblocka iz Ljubljane. Gostje, ki so le še bleda senca ekipe, ki je nekdaj igrala v 1. Slovenski nogometni ligi, so prišli na gostovanje kot ekipa, ki zaseda zadnje mesto na lestvici. Vendar še zdaleč ne gre za ekipo, ki bi komurkoli želela pustiti točke. Naši fantje so se morali kar močno potruditi, da so prišli do vodstva že v 1. polčasu, v drugem delu pa je nato igra stekla in so gostom nasuli še tri zadetke. Tokrat je blestel Vid Žagar, ki je zadel dvakrat, vmes pa sta zadela še Darjan Spudić in Aleš Kirin. Zdaj je naša ekipa v tako težko pričakovanem vzponu, saj je na zadnjih treh tekmah, z gol razliko 11:0, nanizala tri zmage brez prejeta zadetka. Naslednja tekma bo v soboto ob 15. uri v bližnjem Črnomlju, pri še enem nekdanjem prvoligašu, ekipi Bele krajine.

SPORED TEKEM ZA PRIHODNJI VIKEND 20.10. (SOBOTA) IN 21.10. (NEDELJA)!

U11 - (20.10. ob 11:00) KOLPA - Olimpija (PODZEMELJ)

U13 - (21.10. ob 12:30) KOLPA - Vrhnika (PODZEMELJ)

U15 - (20.10. ob 12:00) KOLPA - Ivančna Gorica (PODZEMELJ)

U19 - (20.10. ob 15:00) Interblock - KOLPA (LJUBLJANA)

ČLANI - (20.10. ob 15:00) Bela krajina - KOLPA (ČRNOMELJ)

SPORED TRENINGOV OD 15.10. - 19.10. (OKTOBER)

U7 - PONEDELJEK (16:30)

U8/9 - PONEDELJEK (16:00), TOREK(16:00)

U11 - TOREK (15:30), ČETRTEK (16:30), PETEK (15:30)