Rezultati košarkarskih tekem KK Kolpa

Prve tekme so odigrali najmlajši dečki ( U11), ki so na turnirju v Hrastniku izgubili od domačinov ter premagali Metliko.

Mlajši dečki (U13) so na sobotnih tekmah pred domačim občinstvo iztržili polovičen uspeh. V prvi tekmi so suvereno premagali goste iz Grosuplja (51:15), v drugi tekmi pa tesno izgubili proti ljubljanskim Parkljem (42:48).

Starejši dečki (U15) so doma izgubili proti gostom iz Krškega, z rezultatom 49 proti 58.

Kadeti (U17) so v domači dvorani premagali Jesenice z rezultatom 80:64.

Mladinci so v tesni tekmi morali priznati premoč košarkarjem Sežane, končni rezultat 61:56 za goste.

Člani so si na gostovanju v Gorenji vasi rutinirano priigrali zmago. Po dobrem začetku, s serijo 8:0, so nekoliko popustili in dovolili nasprotniku da izenači, potem pa do konca druge četrtine znova odigrali bolje in odšli na odmor s prednostjo desetih točk. V tretji četrtini so z dobro igro v obrambi prednost dvignili na neulovljivih 20 točk ter že pred koncem tekme rešili dvome o zmagovalcu. Najboljši strelci pri Kolpi: Butala (16), Grdešič (15) in Mervar (12), za Gorenjo vas pa Šturm (14) in Mezek (10).

Vir: KK Črnomelj