RK Črnomelj, kadeti, mladinci in člani

Ta konec tedna so bile odigrane rokometne tekme v treh različnih kategorijah. V petek so člani RK Črnomelj odigrali tekmo proti ekipi Krim Olimpija, včeraj so imeli tekmo kadeti danes pa še mladinci.
Iztržili smo samo zmago mladincev, ki so doma premagali ekipo Dobove z rezultatom 32:26.
Včeraj so kadeti izgubili proti izredno močni ekipi RK Sviš z rezultatom 17:44.
V petek pa so svojo tekmo odigrali tudi člani in sicer so gostovali pri enem od kandidatov za napredovanje v višji rang tekmovanja - Krimom Olimpijo. Čeprav močno oslabljeni brez treh igralcev (Rudi Slobodnik in Anže Weiss sta bila odsotna zaradi poškodb, Luka Horvat pa zaradi bolezni) so se do 48 minute enakovredno upirali favoriziranim domačinom, saj so bili vsaj enakovreden nasprotnik, na trenutke pa tudi boljš,i saj smo 12 minut pred koncem srečanja vodili z golom razlike. V zadnjih 10 minutah pa je do izraza prišla daljša klop domačinov, ki so na koncu slavili s petimi goli razlike.
Čestitke našim fantom ki so se borili do konca in tudi prikazali najboljšo igro v letošnjem prvenstvu.

Vir: RK Črnomelj