RK Grosuplje : RK Metlika - 28 : 26

Včeraj je članska ekipa RK Metlika odprla sezono z gostovanjem pri lanskoletnem 1.B ligašu, ekipi RK Grosuplje. Kljub pomanjkanju treningov v dvorani, so se naši fantje odlično borili z domačini. Polčas se je končal z neodločenim izidom 13:13.

V začetku drugega polčasa je Metličanom uspelo povesti tudi s tremi zadetki prednosti, vendar je na koncu tekme fantom zmanjkalo moči. Tekma se je končala z rezultatom 28:26 za RK Grosuplje.
Najboljši strelci za RK Metlika: Žiga Hutar (12), Dino Vinski (6) in Žak Kadunc Predovič (3)
Več o včerajšnji tekmi si lahko preberete TUKAJ.

Jutri ob 16.30 se bodo starejši dečki A v gosteh pomerili z ekipo RK SVIŠ Ivančna Gorica. Srečno fantje!

Vir: RK Metlika