RK Metlika z zmago doma

Člani RK Metlika so v novi dvorani zaenkrat nepremagljivi.
Sobotno tekmo so začeli z dobro obrambo in si priigrali rezultat 5:2. Gostje so nato pritisnili in z 8:10 povedli. Prvi polčas sta zaznamovala oba golmana Tadej Dragovan iz Metlike in Ranfl Filip iz RD Moškanjci - Gorišnica. Rezultat ob polovici tekme je bil izenačen 13:13.
V drugem polčasu so domači povedli s 7 zadetki razlike pri rezultatu 29:22 in s tem rezultatom vstopili v zadnjih 10 minut tekme. Gostje so izkoristili napake Metličanov in se približali na en zadetek razlike. Z rezultatom 34:32 so na koncu slavili člani RK Metlika in tako zabeležili tretjo zmago v tej sezoni.
Glavni strelci tekme so bili Gašper Dokl (11), Dino Vinski (9) pri domačih in Nejc Šandor (13) ter Tadej Arnuš (9) pri gostih.
Čestitke tudi Starejšim deklicam B, Starejšim dečkom A in Mladincem, ki so ta vikend premagali nasprotnika.

Vir: RK Metlika